Porzellan

Zahl der Lose: 164

R. Capodimonte Nimfák, hamuzó, porcelán, jelzett, lepattanásokkal, 10x15cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Dux őzike, kézzel festett, jelzett, m:13 cm
11216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kahla Koszorusné féle mokkás csésze, jelzett, hibátlan
11217.

Rufpreis:
1 000 HUF

11218.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Bavaria kobaltkék porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 16,5 cm
11219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Capodimonte virágcsokor, kézzel festett, jelzett, sérült, m:9 cm
11220.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lippelsdorf madaras gyertyatartó, fehér mázas, kézzel festett aranyozás, hibátlan, m:13,5 cm, h:18 cm
11221.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
11222.

Rufpreis:
2 400 HUF

Thüringen Ateliert anya gyermekével, fali kép, matricás, jelzett, kopott aranyozással, 24×17 cm
11223.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Goebel szál mintás porcelán asztali készlet: kis vázák, kiöntő, 3db-os, jelzett, hibátlan, cca 6x6cm és 11x11cm között
11224.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux tükrös lány, porcelán, jelzett, hibátlan, 16cm
11225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm
11226.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF