Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240701
11215
255
R. Capodimonte Nimfák, hamuzó, porcelán, jelzett, lepattanásokkal, 10x15cm 1240989
11216
255
Royal Dux őzike, kézzel festett, jelzett, m:13 cm
1240212
11217
255
Kahla Koszorusné féle mokkás csésze, jelzett, hibátlan 1244850
11218
255
1244837
11219
255
Royal Bavaria kobaltkék porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 16,5 cm
1249958
11220
255
Capodimonte virágcsokor, kézzel festett, jelzett, sérült, m:9 cm 1247341
11221
255
Lippelsdorf madaras gyertyatartó, fehér mázas, kézzel festett aranyozás, hibátlan, m:13,5 cm, h:18 cm 1247345
11222
255
Victoria bonbonier, kézzel festett aranyozás, jelzett, hibátlan, d:10 cm, m:6 cm
1247937
11223
255
Thüringen Ateliert anya gyermekével, fali kép, matricás, jelzett, kopott aranyozással, 24×17 cm 1240817
11224
255
Goebel szál mintás porcelán asztali készlet: kis vázák, kiöntő, 3db-os, jelzett, hibátlan, cca 6x6cm és 11x11cm között
1240801
11225
255
Royal Dux tükrös lány, porcelán, jelzett, hibátlan, 16cm 1240822
11226
255
Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF