Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1227623
11227
255
Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm
1227519
11228
255
Sitzendorf porcelán fiú virággal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1249155
11229
255
Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett
1222381
11230
255
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel, d:14 cm
1208706
11231
255
Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm
1222624
11232
255
Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
1224376
11233
255
Kézzel festett Bavaria Schumann Arzberg Germany porcelán lapos tányérok. 6 db-os szett, új állapotban, eredeti dobozában / Original unused set of 6 hand painted porcelain plates 997605
11234
255
70000
1159513
11235
255
1241423
11236
255
Bavaria porcelán mokkás készlet: fedeles kiöntő (M: 18,5 cm), cukortartó (m: 10,5 cm), kis kiöntő (m: 9 cm), 6 db csésze+alj (d: 7 ill. 11 cm), jelzettek, kopásnyomokkal
1209857
11237
255
1209742
11238
255
Seltmann Bavaria porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF