Porzellan

Zahl der Lose: 164

Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm
11227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sitzendorf porcelán fiú virággal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11228.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bavaria "Venezia" arany-fahér mokkás készlet, kopásnyomokkal, jelzett
11229.

Rufpreis:
6 000 HUF

Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, apró hajszálrepedéssel,  d:14 cm
11230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm
11231.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
11232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Bavaria Schumann Arzberg Germany porcelán lapos tányérok. 6 db-os szett, új állapotban, eredeti dobozában / Original unused set of 6 hand painted porcelain plates
11233.

Rufpreis:
4 000 HUF

11234.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

11235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria porcelán mokkás készlet: fedeles kiöntő (M: 18,5 cm), cukortartó (m: 10,5 cm), kis kiöntő (m: 9 cm), 6 db csésze+alj (d: 7 ill. 11 cm), jelzettek, kopásnyomokkal
11236.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seltmann Bavaria porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11238.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF