Porzellan

Zahl der Lose: 164

Hollóházi Jurcsák-féle váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11178.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm
11179.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm
11180.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán matricás bonbonnier, hibátlan. 10x17 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20×8×11,5 cm
11183.

Rufpreis:
800 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11184.

Rufpreis:
3 000 HUF

11185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi asztali készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3db
11187.

Rufpreis:
2 000 HUF

11188.

Rufpreis:
1 000 HUF

11189.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
11190.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF