Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240518
11153
255
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm 1240456
11154
255
Zsolnay pillangó mintás hamuzó és virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, 11×7-12×8 cm 1240779
11155
255
Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
1245990
11156
255
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm 1240686
11157
255
Zsolnay virág mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1239322
11158
255
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1240537
11159
255
Zsolnay búbos vöcsök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1240526
11160
255
Zsolnay róka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm 1245911
11162
255
Virágmintás Zsolnay süteményes készlet: 1 db kínáló tányér, d: 25,5 cm + 4 db kistányér, d: 17 cm, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal 1240387
11163
255
Zsolnay Pompadour mintás tányér, jelzett, hibátlan, d:23,5 cm 1240482
11164
255
Zsolnay Hófehérke és hét törpés mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
1247886
11165
255
Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF