Porzellan

Zahl der Lose: 164

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás hamuzó és virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, 11×7-12×8 cm
11154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay só-bors tartó, aranyozott széllel, kopott, jelzett, h:12,5 cm, m:5,5 cm
11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm
11156.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay virág mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11157.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay búbos vöcsök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay róka, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás Zsolnay süteményes készlet: 1 db kínáló tányér, d: 25,5 cm + 4 db kistányér, d: 17 cm, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal
11162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás tányér, jelzett, hibátlan,  d:23,5 cm
11163.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay Hófehérke és hét törpés  mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
11164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
11165.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF