Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1243475
11166
255
Zsolnay nyuszi barkával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm + Aquincum madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
1240660
11167
255
Hollóházi porcelán bohócpár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 1242241
11168
255
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1241065
11169
255
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1244861
11170
255
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített nagy porcelán tétel(hamutartó, váza, tálkák, bonbonier, stb.), matricás, hibátlan, jelzett, 11 db 1244853
11171
255
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett mintával díszített hamutál és bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16x3 és 14x9x3 cm 1244840
11172
255
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített tál, hamutál, vázák, matricás, hibátlanok, jelzettek, 4 db 1244829
11173
255
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
1240200
11174
255
Hollóházi süteményes készlet, 6+1db, kopottas, egy apró lepattanással, 15x35cm, 13x12cm 1247348
11175
255
Hollóházi álló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm 1247920
11176
255
Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm 1239311
11177
255
Szász Endre által tervezett, mintával díszített Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF