Tétel

Katalognummer:

11166.
Beendet 255. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Zsolnay nyuszi barkával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm + Aquincum madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván