Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1230088
11141
255
Herendi (óherendi) petrezselyem mintás tányér, kis kopásnyomokkal, jelzett, d:25 cm 1190372
11142
255
1218227
11143
255
Apponyi mintás Herendi fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
1218233
11144
255
3800
Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
1209376
11145
255
Herendi petrezselyemmintás hamutálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×9 cm 1189848
11146
255
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm 1243378
11147
255
cca 1890 Zsolnay csempe a kisföldalattiról, fa dobozban, fotóval, feliratozva, 7,5x15 cm 1240379
11148
255
22000
Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm
1241735
11149
255
1241747
11150
255
Zsolnay Jamboree szarvas, mázas kerámia hibátlan, jelzett, 20x17x10 cm 1241728
11151
255
Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm
1245994
11152
255
9500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF