Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218203
11191
255
Hollóházi porcelán kulacs hévízi látképpel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
1109686
11192
255
1222329
11193
255
Hollóházi játszó kislány és KPM kis váza, jelzettek, apró festés hibával, m:10-12 cm 1246427
11194
255
Hollóházi Csepel Művek dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:23,5 cm 1223605
11195
255
Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
1240692
11196
255
Schütz Cilli: Madaras falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró lepattanással,2db, 15x15cm
1241858
11197
255
Sóváry János (1895-1966): Női akt. Kerámia, jelzett, alján repedéssel, m:22 cm
1241073
11198
255
Drasche hattyú, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1243281
11199
255
Aquincumi óvódás a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1240262
11200
255
Aquincum, hercegnő és a béka , kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1247934
11201
255
Gránit porcelán gyógyszeres tégely fedéllel, hibátlan, jelzett, m: 14 cm, d: 7,5 cm 1195579
11202
255
3400
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF