Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1243929
11275
255
Karolnia lengyel porcelán falitányér "Polonez" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
1243482
11276
255
Porcelán szakés készlet, 4 személyes, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7 ill. 11,5 cm
1243500
11277
255
1243645
11278
255
Dekoratív áttört porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 20 cm 1243406
11279
255
Legyező alakú madárkás japán porcelán hamutartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×12 cm
1243320
11280
255
2 db városképes(Nizza, Regensburg) kerámia és porcelán fali tányér, hibátlanok, jelzettek, d: 18,5 cm, 15x15 cm
1243132
11281
255
A Lourdes-i Madonnát ábrázoló porcelán tál, sorszámozott, matricás, hibátlan, jelzett, 22x17 cm 1243107
11282
255
Csehszlovák porcelán süteményes készlet, mitológiai jelenetekkel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 40x15 cm, d: 15 cm, összesen 7 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF