Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222447
11263
255
2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
1230200
11264
255
1162960
11265
255
Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm
1236811
11266
255
Japán díszváza, életképes jelenettel, jelzés nélkül, részben kézzel festett, hibátlan, m:36 cm 1220572
11267
255
Porcelán ékszertartó, matricás, "Budapesti Királyi vár" felirattal, apró mázhibával, d:7 cm, m:6 cm 1227739
11268
255
Kínai porcelán teás készlet: kanna, 6 db csésze+alj, kiöntő, 2 db cukortartó, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, különböző méretben
1226113
11269
255
Vegyes porcelán tétel: bögrék, csészék, 9 db (Zsolnay, Drasche, Unter Weissbach) 997414
11270
255
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
997384
11271
255
Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
1162244
11272
255
2 db porcelán medve, kézzel festett, az egyik jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12 cm
1248076
11273
255
2 db virágmintás porcelán teás csésze csészealjjal, kopásnyomokkal, jelzés nélkül 1243910
11274
255
Ón keretes, virágmotívumos német porcelán falitál, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF