Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244894
11251
255
1244854
11252
255
Virágos teáskanna fedővel, kézzel festett, jelzett ("PL S"), lekopásokkal, apró csorbával, m: 16 cm 1247916
11253
255
4800
Japán életképes kínáló, matricás, jelzés nélkül, kopott, m:11 cm, h:26,5 cm 1240625
11254
255
Vegyes porcelán tétel, különböző méretben és minőségben, 5db ebből 2 jelzett az egyik Zsolnay 1240493
11255
255
Jelzett kínai padlóváza, kézzel festett, hibátlan, m:45 cm 1240286
11256
255
Kiöntők (2db), matricás és kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlanok, m:11 és 14 cm 1227481
11257
255
Porcelán kínai nő,kézzel festett, jelzett, apró hibákkal, m:31cm 1117270
11258
255
Retró lengyel kutya alakú porcelán éjjeli lámpa, kis kopással, m: 21 cm
1221489
11259
255
1169849
11260
255
1244924
11261
255
Nagyméretű patikamozsár, sérült, d: 15,5 cm, m: 16,5 cm
1222471
11262
255
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF