Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1243804
11203
255
Alföldi porcelán pálinkás készlet, kis hiánnyal: 1 db dugós kiöntő, m: 19 cm + 1 db tálka, 23,5×15,5 cm + 7 db kupica, d: 4 cm, Hódmezővásárhely felirattal, a város látképével ill. címerével díszítve, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 1246002
11204
255
Aquincumi népvisletes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 és 22 cm
1240664
11205
255
Sitzendorf porcelán lantos fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25cm
1242115
11206
255
Bavaria dísztányér, kézzek festett, jelzett, kopott, d:27 cm
1242112
11207
255
Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1242095
11208
255
Royal Ivory süteményes tányérok (10 db), kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm 1241952
11209
255
Epiag mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, hibátlan 1241954
11210
255
Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, hibátlan 1241950
11211
255
Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett (P&S), kézzel festett aranyozás, hibátlan 1241951
11212
255
Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett (Kunst Wendler), kézzel festett, hibátlan 1241961
11213
255
Meissen mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1241958
11214
255
C.M. Hutschenreuther mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF