Porzellan

Zahl der Lose: 164

Alföldi porcelán pálinkás készlet, kis hiánnyal: 1 db dugós kiöntő, m: 19 cm + 1 db tálka, 23,5×15,5 cm + 7 db kupica, d: 4 cm, Hódmezővásárhely felirattal, a város látképével ill. címerével díszítve, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi népvisletes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 és 22 cm
11204.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf porcelán lantos fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25cm
11205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria dísztányér, kézzek festett, jelzett, kopott, d:27 cm
11206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Epiag mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Ivory süteményes tányérok (10 db), kézzel festett, jelzett, kopott,  d: 16 cm
11208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Epiag mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, hibátlan
11209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, hibátlan
11210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett (P&S), kézzel festett aranyozás, hibátlan
11211.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal mokkás csésze és alj, jelzett (Kunst Wendler), kézzel festett, hibátlan
11212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meissen mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11213.

Rufpreis:
8 000 HUF

C.M. Hutschenreuther mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11214.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF