Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190178
11239
255
Orla süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d:24,5 cm, d:15 cm
1073469
11240
255
994156
11241
255
13000
940355
11242
255
997895
11243
255
1193597
11244
255
2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze) 1243468
11245
255
Virágmintás Wallendorf tálka, kézzel festett, jelzett, 15×11 cm + Városképes Royal kiöntő, matricás, jelzett, az alján hajszálrepedéssel, m: 15 cm
1243087
11246
255
C.M. Hutschenreuther kék-arany mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1242038
11247
255
Dísz kaspó, kézzel festett, jelzett (korona), hibátlan, 23×15 cm, m:15 cm 1240680
11248
255
China-i Madarak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, cca 25x20cm 1245970
11249
255
Jelzett szovjet ölelkező pár, kézzel festett, gyári mázhibával, m: 28 cm 1245985
11250
255
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF