Porzellan

Zahl der Lose: 164

Orla süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d:24,5 cm, d:15 cm
11239.

Rufpreis:
2 000 HUF

11240.

Rufpreis:
8 000 HUF

11241.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

11242.

Rufpreis:
3 000 HUF

11243.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)
11244.

Rufpreis:
800 HUF

Virágmintás Wallendorf tálka, kézzel festett, jelzett, 15×11 cm + Városképes Royal kiöntő, matricás, jelzett, az alján hajszálrepedéssel, m: 15 cm
11245.

Rufpreis:
1 400 HUF

C.M. Hutschenreuther kék-arany mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11246.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dísz kaspó, kézzel festett, jelzett (korona), hibátlan,  23×15 cm, m:15 cm
11247.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

China-i Madarak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, cca 25x20cm
11248.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzett szovjet ölelkező pár, kézzel festett, gyári mázhibával, m: 28 cm
11249.

Rufpreis:
3 000 HUF

11250.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF