Porzellan Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240506
11127
255
Herendi "BTV" mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm 1240705
11128
255
Herendi mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm 1240756
11129
255
Herendi mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×5,5 cm 1240697
11130
255
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
1239320
11131
255
Herendi Viktória mintás süteményes tányér kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 16,5 cm 1239307
11132
255
3800
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm 1247484
11134
255
Herendi Eton mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, 12×8 cm
1247378
11135
255
Herendi (óherendi) virág mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 1249160
11137
255
Herendi virágmintás porcelán süteményes készlet, kézzel festett, egyiken hajszálrepedéssel, jelzett, 7 db 1161805
11138
255
26000
1112282
11139
255
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
1112724
11140
255
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF