Porzellan

Zahl der Lose: 108

Hollóházi népviseletes férfi, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:29 cm
11144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, matricás, hibátlan, jelzett, m: 5,5 cm, d: 6 cm
11145.

Rufpreis:
800 HUF
10

Hollóházi vadász mintás porcelán korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11146.

Rufpreis:
800 HUF

11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre tervezette Hollóházi dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm/ Hollohaza chinaware plate
11148.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi retró porcelán teáskészlet, cukortartóval, csészékkel, kannával, jelzett, kopásnyomokkal
11149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán tál a Kossuth Akadémia emblémájával, hibátlan, jelzett, 20x16 cm.
11150.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi Kossuth Akadémia porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 17x20 cm
11151.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi "BM határőrség" feliratú porcelán plakett, kézzel festett, hibátlan, eredeti tokjában, 15×16 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche Porcelán és Fajanszgyár patikai mozsár törővel(porcelán), jelzett, m: 16 cm, d: 13 cm
11153.

Rufpreis:
8 000 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11154.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Láng M., Budapest jelzéssel nagy méretű címeres tálaló, kopottas aranyozással, 64x26cm
11155.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF