Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1193352
11144
249
Hollóházi népviseletes férfi, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:29 cm 1190601
11145
249
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, matricás, hibátlan, jelzett, m: 5,5 cm, d: 6 cm 1190587
11146
249
Hollóházi vadász mintás porcelán korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 15 cm 1109686
11147
249
1195302
11148
249
3200
Szász Endre tervezette Hollóházi dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm/ Hollohaza chinaware plate 1197745
11149
249
Hollóházi retró porcelán teáskészlet, cukortartóval, csészékkel, kannával, jelzett, kopásnyomokkal 775605
11150
249
Hollóházi porcelán tál a Kossuth Akadémia emblémájával, hibátlan, jelzett, 20x16 cm. 1178882
11151
249
Hollóházi Kossuth Akadémia porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 17x20 cm 780379
11152
249
Hollóházi "BM határőrség" feliratú porcelán plakett, kézzel festett, hibátlan, eredeti tokjában, 15×16 cm
1197445
11153
249
Drasche Porcelán és Fajanszgyár patikai mozsár törővel(porcelán), jelzett, m: 16 cm, d: 13 cm
1195579
11154
249
3400
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
1198079
11155
249
Láng M., Budapest jelzéssel nagy méretű címeres tálaló, kopottas aranyozással, 64x26cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF