Porzellan

Zahl der Lose: 108

Retró lengyel kutya alakú porcelán éjjeli lámpa, kis kopással, m: 21 cm
11192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kuglófos kisfiú és a kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanással, m:13 cm, h:12 cm
11193.

Rufpreis:
800 HUF
11

Kislány báránnyal, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 12,5×10×17 cm
11194.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kecskét terelő pásztorfiút formázó, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13,5×10,5×18 cm
11195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett áttört virágos dísztányér (2db), kézzel festett, kopott, d:26 cm
11196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán fedeles patika edény, "Ung Basilic" felirattal, jelzés nélkül, kopott, m:18 cm
11197.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai kék-fehér teás készlet, hiányos, jelzett, sérült
11198.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán minivázák és minitálka, 10 db, matricásak, hibátlanok, jelzettek, m: 6,5 és 9 cm között
11199.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fa fedeles falra akasztható sótartó, kézzel festett, apró kopásnyommal az alján, jelzett, 14x16x9 cm
11200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzett nevető bohóc, kézzel festett, hibátlan, m:15 cm
11201.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kőporcelán csontos tányérak, 4 db, egyiken apró csorbával, jelzettek, 18x9 cm
11202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lengyel porcelán mini váza, hibátlan, jelzett, m: 9 cm
11203.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF