Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1117270
11192
249
Retró lengyel kutya alakú porcelán éjjeli lámpa, kis kopással, m: 21 cm
1195779
11193
249
Kuglófos kisfiú és a kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanással, m:13 cm, h:12 cm 1193769
11194
249
Kislány báránnyal, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 12,5×10×17 cm
1193748
11195
249
Kecskét terelő pásztorfiút formázó, festett bisquit porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 13,5×10,5×18 cm
1194398
11196
249
Jelzett áttört virágos dísztányér (2db), kézzel festett, kopott, d:26 cm 1191448
11197
249
Porcelán fedeles patika edény, "Ung Basilic" felirattal, jelzés nélkül, kopott, m:18 cm
1197797
11198
249
Kínai kék-fehér teás készlet, hiányos, jelzett, sérült 1197961
11199
249
Japán minivázák és minitálka, 10 db, matricásak, hibátlanok, jelzettek, m: 6,5 és 9 cm között 1146592
11200
249
Fa fedeles falra akasztható sótartó, kézzel festett, apró kopásnyommal az alján, jelzett, 14x16x9 cm 1178318
11201
249
Jelzett nevető bohóc, kézzel festett, hibátlan, m:15 cm 1145911
11202
249
Kőporcelán csontos tányérak, 4 db, egyiken apró csorbával, jelzettek, 18x9 cm 1170101
11203
249
Lengyel porcelán mini váza, hibátlan, jelzett, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF