https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 108

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
1
11095.

Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi békás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×10 cm
1
11096.

Herendi békás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Herendi lovacskázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1
11097.

Herendi lovacskázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Herendi porcelán kacsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x8x8,5 cm
1
11098.

Herendi porcelán kacsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x8x8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
1
11099.

Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
1
11100.

Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm
1
11101.

Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi kis kiöntő, kézzel festett, apró csorbával, jelzett (koronás), m:7 cm
1
11102.

Herendi kis kiöntő, kézzel festett, apró csorbával, jelzett (koronás), m:7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm
1
11103.

Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi sárkányhal, kézzel festett, apró festék hibával, jelzett (koronás), h:15,5 cm
1
11104.

Herendi sárkányhal, kézzel festett, apró festék hibával, jelzett (koronás), h:15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi magyar címeres mokkás csésze és alj, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:6 cm, 12×11 cm
1
11105.

Herendi magyar címeres mokkás csésze és alj, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:6 cm, 12×11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Herendi sárkányhalas gyertyatartó (lámpatest), kézzel festett, apró lepattanásokkal, javított, jelzett (koronás), m: 16,5 cm
1
11106.

Herendi sárkányhalas gyertyatartó (lámpatest), kézzel festett, apró lepattanásokkal, javított, jelzett (koronás), m: 16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse