Porzellan

Zahl der Lose: 108

Zsolnay teás, mokkás, süteményes készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen: 23 db
11119.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Zsolnay aranyszélű gyertyatartó, 2 db, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11120.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

Kalocsai mintás Zsolnay porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, lekopásokkal, 18×9 cm
11121.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay eozin mázas csirkét etető kislány, kopásnyomokkal, jelzett, 11x9x4 cm
11122.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Zsolnay akt, mázas porcelán, máz alatti repedésekkel, jelzett, m:24 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász, mázas porcelán, jelzett, apró máz hibával, h:21 cm, m:19 cm
11124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11125.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay fát szedő gyerek  fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11126.

Rufpreis:
1 600 HUF

11127.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay, eozin mázas plakett " IV Pécsi Ipari Vásár és Kiállítás 1973" felirattal, jelzett, hibátlan, d:10,5 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
11129.

Rufpreis:
1 400 HUF

11130.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF