Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190838
11119
249
Zsolnay teás, mokkás, süteményes készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen: 23 db 1190626
11120
249
Zsolnay aranyszélű gyertyatartó, 2 db, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 15 cm 1159891
11121
249
Kalocsai mintás Zsolnay porcelán kistálka, kézzel festett, jelzett, lekopásokkal, 18×9 cm
1191385
11122
249
8500
Zsolnay eozin mázas csirkét etető kislány, kopásnyomokkal, jelzett, 11x9x4 cm
1198253
11123
249
Zsolnay akt, mázas porcelán, máz alatti repedésekkel, jelzett, m:24 cm 1198195
11124
249
Zsolnay furulyázó juhász, mázas porcelán, jelzett, apró máz hibával, h:21 cm, m:19 cm 1198220
11125
249
Zsolnay "Pécs", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1198257
11126
249
Zsolnay fát szedő gyerek fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1198221
11127
249
1198106
11128
249
Zsolnay, eozin mázas plakett " IV Pécsi Ipari Vásár és Kiállítás 1973" felirattal, jelzett, hibátlan, d:10,5 cm 1198113
11129
249
Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter 1198115
11130
249
Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF