Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1198122
11131
249
Zsolnay bányászos korsó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1198144
11133
249
Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs "Kinizsi", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1198143
11134
249
Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs, fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1194307
11135
249
Zsolnay tavasz mintás tányér készlet (süteményes, lapos, mély), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,3 cm, d:25 cm, d:23 cm 1194391
11136
249
Zsolnay könyvön ülő bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:18 cm 1170082
11137
249
Szív alakú Zsolnay porcelán fali virágtartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×9×4 cm
1153709
11138
249
Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm 1145738
11139
249
Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
1057431
11140
249
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25cm 1198140
11141
249
3400
Patikai kis tégelyek, egyik jelzett (Zsolnay), kettőn hajszálrepedés, d:2,5-5 cm, összesen: 4 db + Patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm, törő m:10 cm 1196429
11142
249
Vegyes Hollóházi porcelán tétel: kulacs, kis korsó, tálkák, mini bonbonier, matricásak, hibátlanok, jelzettek 1193367
11143
249
Hollóházi népviseletes asszony, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF