Porzellan

Zahl der Lose: 108

Zsolnay bányászos korsó, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11131.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs "Kinizsi", fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
11133.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Pannónia Sörgyár Pécs, fehér mázas pohár, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
11134.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay tavasz mintás tányér készlet (süteményes, lapos, mély), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,3 cm, d:25 cm, d:23 cm
11135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay könyvön ülő bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:18 cm
11136.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szív alakú Zsolnay porcelán fali virágtartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×9×4 cm
11137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm
11138.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
11139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25cm
11140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Patikai kis tégelyek, egyik jelzett (Zsolnay), kettőn hajszálrepedés, d:2,5-5 cm, összesen: 4 db + Patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm, törő m:10 cm
11141.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vegyes Hollóházi porcelán tétel: kulacs, kis korsó, tálkák, mini bonbonier, matricásak, hibátlanok, jelzettek
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi népviseletes asszony, kézzel festett jelzett, hibátlan, m:28 cm
11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF