https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 108
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1193500
11095
249
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1192998
11096
249
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi békás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×10 cm 1192982
11097
249
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi lovacskázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1192480
11098
249
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi porcelán kacsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x8x8,5 cm 1112724
11099
249
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1112282
11100
249
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1161805
11101
249
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1190372
11102
249
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kis kiöntő, kézzel festett, apró csorbával, jelzett (koronás), m:7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189848
11103
249
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1196835
11104
249
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi sárkányhal, kézzel festett, apró festék hibával, jelzett (koronás), h:15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1196838
11105
249
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi magyar címeres mokkás csésze és alj, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:6 cm, 12×11 cm 1196834
11106
249
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi sárkányhalas gyertyatartó (lámpatest), kézzel festett, apró lepattanásokkal, javított, jelzett (koronás), m: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse