Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1193693
11156
249
Aquincumi porcelán váza "Balatonfüred" felirattal és látképpel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 997605
11157
249
70000
1193248
11158
249
Myott Royal Mail porcelán kínáló réz szerelékkel, levonóképes, jelzett, a felső réz fogantyú későbbi pótlás, m: 25 cm 1193019
11159
249
Metzler & Ortloff Ilmenau kéményseprő fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1193478
11160
249
Francia Sarreguemines fajansz csésze, csészealjjal, hajszálrepedéssel, jelzett, d: 10 és 17 cm 1073469
11161
249
1159513
11162
249
1188907
11163
249
MZ Austria tál, matricás, jelzett, hibátlan, 37×27 cm 1190178
11164
249
Orla süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d:24,5 cm, d:15 cm
1188539
11165
249
1198056
11166
249
Wałbrzych teás készlet, fehér mázas, aranyozott, hibátlan 1128036
11167
249
14000
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF