Porzellan

Zahl der Lose: 108

Aquincumi porcelán váza "Balatonfüred" felirattal és látképpel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
11156.

Rufpreis:
800 HUF

11157.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Myott Royal Mail porcelán kínáló réz szerelékkel, levonóképes, jelzett, a felső réz fogantyú későbbi pótlás, m: 25 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Metzler & Ortloff Ilmenau kéményseprő fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz csésze, csészealjjal, hajszálrepedéssel, jelzett, d: 10 és 17 cm
11160.

Rufpreis:
1 200 HUF

11161.

Rufpreis:
10 000 HUF

11162.

Rufpreis:
2 000 HUF

MZ Austria tál, matricás, jelzett, hibátlan, 37×27 cm
11163.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orla süteményes készlet, matricás, jelzett, kopott, d:24,5 cm, d:15 cm
11164.

Rufpreis:
4 000 HUF

11165.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wałbrzych teás készlet, fehér mázas, aranyozott, hibátlan
11166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
11167.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF