Porzellan

Zahl der Lose: 108

Royal Copenhagen porcelán váza, máz alatti kézi festéssel, jelzett, 15x13x6 cm
11168.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11169.

Rufpreis:
1 600 HUF

11170.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal Weihnachtsteller 1916, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:20 cm
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)
11172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányérral, matricásak, kis kopásnyomokkal, jelzettek
11173.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Monte Carlo" Limoges-i porcelán tálka, fém tartóval, matricás, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm
11174.

Rufpreis:
800 HUF

Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
11175.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sarreguemines 19. századi antik francia dísztányér, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:21,5 cm
11176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
11177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranymázas, rózsákkal díszített porcelán csészekészlet, 6 db, hibátlan,, m: 9,5 cm, d: 9 cm
11178.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11179.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF