Porzellan Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1191396
11168
249
15000
Royal Copenhagen porcelán váza, máz alatti kézi festéssel, jelzett, 15x13x6 cm 1015492
11169
249
Régi Gzsel orosz porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 997895
11170
249
1195183
11171
249
Rosenthal Weihnachtsteller 1916, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:20 cm 1193597
11172
249
2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)
1197600
11173
249
Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányérral, matricásak, kis kopásnyomokkal, jelzettek 1197878
11174
249
"Monte Carlo" Limoges-i porcelán tálka, fém tartóval, matricás, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm
1169346
11175
249
Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
1123586
11176
249
Sarreguemines 19. századi antik francia dísztányér, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:21,5 cm
960854
11177
249
Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
1192361
11178
249
3200
Aranymázas, rózsákkal díszített porcelán csészekészlet, 6 db, hibátlan,, m: 9,5 cm, d: 9 cm 997414
11179
249
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF