Fa fedeles falra akasztható sótartó, kézzel festett, apró kopásnyommal... https://www.darabanth.com/de/249-Fernauktion/249.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~200006/Fa-fedeles-falra-akaszthato-sotarto-kezzel-festett-apro-kopasnyommal-az-aljan-jelzett-14x~II1146592
1146592
11200
249
Beschreibung: Fa fedeles falra akasztható sótartó, kézzel festett, apró kopásnyommal az alján, jelzett, 14x16x9 cm
: ttg