Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Ragnar Swahn (1882-1964): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cn
10097.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10098.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Réti Mátyás (1922-2002): Legényvirág. Színezett linó, papír, jelzett, 35×25 cm
10099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
10100.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Róna jelzéssel: Vigasság az égben és a földön, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10101.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rudnay jelzéssel: Falusi házak, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21×24,5 cm
10102.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Apotheosis. Algrafia, papír, jelzett az algráfián, üvegezett keretben, 35×24 cm
10103.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ruzicskay György (1896-1993): Konstruktív város. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben, 23×18 cm
10104.

Rufpreis:
5 000 HUF

10105.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Sebők Margit (1879-?): Banánhordó, 1935. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
10106.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm
10107.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simon Béla (1957-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 75×55 cm
10108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF