Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1109502
10097
242
13000
Ragnar Swahn (1882-1964): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cn 1132521
10098
242
1132589
10099
242
Réti Mátyás (1922-2002): Legényvirág. Színezett linó, papír, jelzett, 35×25 cm
1121778
10100
242
8500
Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm 1133052
10101
242
Róna jelzéssel: Vigasság az égben és a földön, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 30×21 cm 1132877
10102
242
Rudnay jelzéssel: Falusi házak, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21×24,5 cm 1122049
10103
242
8500
Ruzicskay György (1896-1993): Apotheosis. Algrafia, papír, jelzett az algráfián, üvegezett keretben, 35×24 cm
1132516
10104
242
Ruzicskay György (1896-1993): Konstruktív város. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben, 23×18 cm 1035511
10105
242
28000
995053
10106
242
44000
Sebők Margit (1879-?): Banánhordó, 1935. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
1132893
10107
242
Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm
1134954
10108
242
Simon Béla (1957-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 75×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF