Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1136945
10048
242
50000
Jánossy jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1132519
10049
242
17000
Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, utólag szignált, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
1132885
10051
242
Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
1133091
10052
242
Kádár jelzéssel: Tél a patakparton, olaj, farost, 59,5×51,5 cm 1135789
10053
242
Kádár jelzéssel: Tavacska csónakokkal. Olaj, farost, 34×50 cm 1120189
10054
242
Kárpáthy László (1900-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, festék lekopások, antik keretben, 25×35 cm 1133705
10055
242
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Art deco szobabelső, vegyes technika, papír, jelzett, a Királyi József Műegyetem bélyegzőjével, 22×23,5 cm 1135761
10056
242
Krizsán jelzéssel: Dobok. Akvarell, papír, apró sérüléssel, keretben, 31×44 cm 1135858
10057
242
Krizsán jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, piszkos, karton, 35×48 1134229
10058
242
Kolos László (1897-1956): Zenekar II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
1134228
10059
242
Kolos László (1897-1956): Zenekar I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×23 cm
1134227
10060
242
Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF