Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Jánossy jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
10048.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, utólag szignált, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10049.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
10051.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kádár jelzéssel: Tél a patakparton, olaj, farost, 59,5×51,5 cm
10052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kádár jelzéssel: Tavacska csónakokkal. Olaj, farost, 34×50 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kárpáthy László (1900-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, festék lekopások, antik keretben, 25×35 cm
10054.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Art deco szobabelső, vegyes technika, papír, jelzett, a Királyi József Műegyetem bélyegzőjével, 22×23,5 cm
10055.

Rufpreis:
2 800 HUF
19

Krizsán jelzéssel: Dobok. Akvarell, papír, apró sérüléssel, keretben, 31×44 cm
10056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, piszkos, karton, 35×48
10057.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Zenekar II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Zenekar I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×23 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
10060.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF