Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134226
10061
242
Kolos László (1897-1956): Vonat I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10,5×21 cm
1119217
10062
242
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm 1068004
10063
242
4400
1100500
10064
242
Kuska jelzéssel: Pipázó öreg. Olaj, vászon, keretben, 48×38 cm 1121795
10065
242
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katonák. Ceruza, papír, jelzett, 22×28 cm
1132541
10066
242
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Virágzás. Rézkarc, papír, jelzett, 27×19 cm
1132543
10067
242
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Cölöp hordók. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×28 cm
1135063
10068
242
Koszta jelzéssel: Vörös fejkendős asszony. Olaj, vászon, festés kopásokkal, 76×56 cm 995061
10069
242
Kövesdy Géza (1887-1950): Havas hegyvidék. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 11×17 cm
1107716
10070
242
1103583
10071
242
1133115
10072
242
Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 30×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF