Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Kolos László (1897-1956): Vonat I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10,5×21 cm
10061.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
10062.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10063.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kuska jelzéssel: Pipázó öreg. Olaj, vászon, keretben, 48×38 cm
10064.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katonák. Ceruza, papír, jelzett, 22×28 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Virágzás. Rézkarc, papír, jelzett, 27×19 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Cölöp hordók. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×28 cm
10067.

Rufpreis:
8 000 HUF

Koszta jelzéssel: Vörös fejkendős asszony. Olaj, vászon, festés kopásokkal, 76×56 cm
10068.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kövesdy Géza (1887-1950): Havas hegyvidék. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 11×17 cm
10069.

Rufpreis:
12 000 HUF

10070.

Rufpreis:
4 000 HUF

10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 30×15 cm
10072.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF