Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Hargitai jelzéssel: Madonna a kis Jézussal, olaj, farost, 23×21 cm
10036.

Rufpreis:
1 000 HUF

10037.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Háry jelzéssel: Őszi erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

10039.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hembach Gyula (?-?): Az őszinte program, antiszemita karikatúra, tus, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozva, 15×10 cm
10040.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herman Lipót (1884-1972): Kandalló óra (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 16×22 cm
10041.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hincz jelzéssel: Nagyvárosi félelem. Olaj, farost, egyedi keretben, 84×55 cm
10042.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Huber jelzéssel: Férfi portréja, olaj, vászon, üvegezett, díszes, kicsit sérült fa keretben, 38,5×28 cm
10043.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gao Xue Hai: A bivaly. Ceruza, textil, jelzett, üvegezett keretben, 6x11 cm
10044.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iglay József (1905-1980): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×28,5 cm
10045.

Rufpreis:
10 000 HUF

Istokovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10046.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jándi jelzéssel: Nagybánya a Zazar partjáról, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 26,5×34,5 cm
10047.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF