Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111162
10036
242
Hargitai jelzéssel: Madonna a kis Jézussal, olaj, farost, 23×21 cm 995064
10037
242
1132896
10038
242
Háry jelzéssel: Őszi erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
1135675
10039
242
30000
1133469
10040
242
Hembach Gyula (?-?): Az őszinte program, antiszemita karikatúra, tus, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozva, 15×10 cm 1132538
10041
242
Herman Lipót (1884-1972): Kandalló óra (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 16×22 cm 1135989
10042
242
Hincz jelzéssel: Nagyvárosi félelem. Olaj, farost, egyedi keretben, 84×55 cm 1133085
10043
242
Huber jelzéssel: Férfi portréja, olaj, vászon, üvegezett, díszes, kicsit sérült fa keretben, 38,5×28 cm
1044571
10044
242
Gao Xue Hai: A bivaly. Ceruza, textil, jelzett, üvegezett keretben, 6x11 cm
1131626
10045
242
Iglay József (1905-1980): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×28,5 cm
1132584
10046
242
Istokovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
1133080
10047
242
Jándi jelzéssel: Nagybánya a Zazar partjáról, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 26,5×34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF