Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

10024.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm
10025.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fakasházy jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

F.B. jelzéssel: női akt (1946), tollrajz, papír, 19x12cm
10027.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gadányi jelzéssel: Női akt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm
10028.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm
10029.

Rufpreis:
5 000 HUF

10030.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
10031.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett,
10032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Emerici Bauer, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 5,5×4,5 cm
10033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm
10034.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
10035.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF