Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
753638
10024
242
1103241
10025
242
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm 1135695
10026
242
Fakasházy jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
1136799
10027
242
F.B. jelzéssel: női akt (1946), tollrajz, papír, 19x12cm 1117375
10028
242
Gadányi jelzéssel: Női akt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm 1135982
10029
242
Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm
1086023
10030
242
1109490
10031
242
Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
1111182
10032
242
Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett, 1133962
10033
242
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Emerici Bauer, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 5,5×4,5 cm 1077430
10034
242
28000
Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm
1111168
10035
242
Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF