Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1046714
10073
242
11000
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Megbeszélés a cserkészrepülőknél. Ceruza, papír, jelzett, 25×26 cm
943049
10074
242
1121568
10075
242
Milichovszky András: Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 29×40 1132907
10076
242
Molnár jelzéssel: Csendélet virágcsokorral és ékszerdobozzal, vegyes technika, karton, 25×35 cm 1135752
10077
242
Molnár jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 49×35 cm 1132902
10078
242
Molnár jelzéssel: Csendélet rózsákkal, vegyes technika, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 41,5×27 cm 1087746
10079
242
Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm 1049022
10080
242
19000
Cs. Nagy András (1927-): Tél. Tempera, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1135776
10081
242
Nagy Horváth jelzéssel: Juhász a kutyákkal. Olaj, karton, keretben, 32×27 cm 1015882
10082
242
1121594
10083
242
4200
Nechánszky József (1936-): Sümegi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
995065
10084
242
N.I. Jelzéssel: Piros pad, 1935. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 27×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF