Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1132535
10121
242
Szűcs János (1917-1995): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 5,5×8 cm
1135783
10122
242
Tornai jelzéssel: A fáraó előtt. Olaj, vászon, 36×50 cm 1100486
10123
242
Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm 1118239
10124
242
Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
1117988
10125
242
5500
1132555
10126
242
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Kiállítás. Rézkarc, papír, jelzett, 18×29 cm 1082079
10127
242
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1062991
10128
242
60000
Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozatból: Ondokto. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (110/84), 35×34 cm
1098203
10129
242
1122079
10130
242
Veress Pál (1920-1999): Illusztráció a "Táncol a hullámsapkás tenger, Óceániai költők versei" c. könyvből, linó, papír, üvegezett keretben, 22×14 cm
1134253
10131
242
Vertel József (1922-1993): Budapest, Erzsébet híd villamossal rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm 1134255
10132
242
Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya, rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF