Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
10133.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Weber József (?-?): Omladozó Tabán. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×23 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Würtz jelzéssel: Rémalak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×24 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
10136.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10137.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Olvashatatlan jelzéssel: Ecce homo Rézkarc, papír, 18×12 cm
10138.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Munka a földeken. Vegyes technika, vászon, jelzett, 30x22 cm
10139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön. Vegyes technika, vászon, jelzett, 22x30 cm
10140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alexin Andor (1921-2003) : Battonyai részlet. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x34 cm
10141.

Rufpreis:
2 400 HUF

10142.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 40×50 cm
10143.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, restaurált, 55×50 cm
10144.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF