Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1065206
10133
242
14000
Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
995052
10134
242
Weber József (?-?): Omladozó Tabán. Akvatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×23 cm
1133083
10135
242
Würtz jelzéssel: Rémalak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×24 cm 1109480
10136
242
13000
Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
1021915
10137
242
65000
981176
10138
242
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce homo Rézkarc, papír, 18×12 cm 1044501
10139
242
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a földeken. Vegyes technika, vászon, jelzett, 30x22 cm
1044438
10140
242
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön. Vegyes technika, vászon, jelzett, 22x30 cm 1044406
10141
242
Alexin Andor (1921-2003) : Battonyai részlet. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x34 cm 1135663
10142
242
995062
10143
242
Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 40×50 cm
1135994
10144
242
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, restaurált, 55×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF