Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm
10145.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Formák, vonalak. Vegyes technika, papír, keretben, 29×20 cm
10146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

10148.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Család. Olaj, farost, keretben, 36×27 cm
10149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szentkép tervezet, vegyes technika, papír, 2db, cca 11x7cm+ 1db szentkép
10151.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Vegyes ex libris tétel,fa-réz és linó metszetek,klisék, nagy rész jelzés nélkül, 9db
10152.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Koronás Madonna a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
10154.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Libák, olaj, fa, 27,5×13,5 cm
10155.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Diákcsíny (1923), erotikus grafika, ceruza, papír, 21×17 cm
10156.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Hattyúk a tavon, olaj, vászon, 25×35,5 cm
10157.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF