Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1113109
10145
242
Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm 1121535
10146
242
Jelzés nélkül: Formák, vonalak. Vegyes technika, papír, keretben, 29×20 cm 1019706
10147
242
Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
1050177
10148
242
4200
1132651
10149
242
Jelzés nélkül: Család. Olaj, farost, keretben, 36×27 cm 1131172
10151
242
Jelzés nélkül: Szentkép tervezet, vegyes technika, papír, 2db, cca 11x7cm+ 1db szentkép 1131175
10152
242
Jelzés nélkül: Vegyes ex libris tétel,fa-réz és linó metszetek,klisék, nagy rész jelzés nélkül, 9db 1135466
10153
242
Jelzés nélkül: Koronás Madonna a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28 1135462
10154
242
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
1132881
10155
242
Jelzés nélkül: Libák, olaj, fa, 27,5×13,5 cm 1133600
10156
242
3800
Jelzés nélkül: Diákcsíny (1923), erotikus grafika, ceruza, papír, 21×17 cm 1133075
10157
242
Jelzés nélkül: Hattyúk a tavon, olaj, vászon, 25×35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF