Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Aba jelzéssel: Ebéd közben, olaj, karton, 34×39,5 cm
10000.

Rufpreis:
4 000 HUF

Adilov J Alin (1963-): Mediterrán kilátás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
10001.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Balla Margit (1947-): Séta a labirintusban. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
10002.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ballard jelzéssel: Afrika, paszpartuban, üvegezett keretben, 16x22cm
10003.

Rufpreis:
1 600 HUF

10004.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Bánfi jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, keretben, 21×21 cm
10005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beers jelzéssel: Farönk. Olaj, farost, keretben, 13×18 cm
10006.

Rufpreis:
8 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, szélein apró sérülésekkel, 34,5×25 cm
10007.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bér Rudino (1973-): Atelier. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×110 cm
10008.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
10009.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Blahos Rudolf (1917-1986): Zalaegerszegi falumúzeum. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10010.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm
10011.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF