Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Borbély Gizella (1920-1994): A határban, pasztell, papír, jelzett, 50×35,5 cm
10012.

Rufpreis:
8 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Napraforgók, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm
10013.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boromisza Tibor (1880-1960): 2 db ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 ill. 14×10 cm
10014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm
10015.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10016.

Rufpreis:
1 600 HUF

10017.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csohány Kálmán(1925-1980): Enteriőr. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
10018.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dobi László: Lillafüredi Palotaszálló. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×40 cm
10019.

Rufpreis:
6 000 HUF

Devecska Ferenc: Szakrális belső tér. Tus, pauszpapír, jelzett, apró szakadással, 18×23 cm
10020.

Rufpreis:
1 600 HUF

10021.

Rufpreis:
3 000 HUF

10022.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10023.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF