Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
942840
10085
242
3200
942785
10086
242
3200
1000385
10087
242
9500
Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
998223
10088
242
180000
892747
10089
242
30000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ballada. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 70×50 cm 1132526
10090
242
15000
Pekáry István (1905-1981): Kállai kettős. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm 1132891
10091
242
Perlmutter jelzéssel: Csendélet, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 44,5×30 cm 995058
10092
242
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm
1135939
10093
242
28000
Piszkátor Ildikó (1961-): Meditáció. Akril, vászon, jelzett, modern keretben, 39x29 cm
1135942
10094
242
28000
Piszkátor Ildikó (1961-): Csipkevirág. Mozaik, jelzett, modern keretben, 32x24 cm
1135958
10095
242
Piszkátor Ildikó (1961-): Mese házak. Vegyes technika, karton, jelzett, modern keretben, 19x19 cm 1122063
10096
242
5500
Pór Bertalan (1880-1964): Női portré. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 19×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF