Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

10085.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10086.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
10087.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10088.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10089.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pekáry István (1905-1981): Kállai kettős. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
10090.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Perlmutter jelzéssel: Csendélet, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 44,5×30 cm
10091.

Rufpreis:
6 000 HUF

Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm
10092.

Rufpreis:
12 000 HUF

Piszkátor Ildikó (1961-): Meditáció. Akril, vászon, jelzett, modern keretben, 39x29 cm
10093.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Piszkátor Ildikó (1961-): Csipkevirág. Mozaik, jelzett, modern keretben, 32x24 cm
10094.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Piszkátor Ildikó (1961-): Mese házak. Vegyes technika, karton, jelzett, modern keretben, 19x19 cm
10095.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Női portré. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 19×18 cm
10096.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF