Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1132573
10109
242
Stettner Béla (1928-1984): Felvonulás. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1133965
10110
242
Max Švabinský (1873-1962): Ex libris Vojta Náprstek, klisé, papír, jelzett a klisén, 9,5×6,5 cm 1036017
10111
242
Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
1134953
10112
242
Szamosi jelzéssel: Anya és lánya, olaj, vászon, 13×18 cm 1055414
10113
242
4200
Szántó jelzéssel: Gyümölcscsendélet cigarettával. Olaj, farost, üvegezett keretben, 21×26 cm 1135699
10114
242
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, karton, 28×17 cm 1135707
10115
242
Szász jelzéssel: Arc II. Vegyes technika, karton, 28×17 cm 1132523
10116
242
Szász Endre (1926-2003): Kalapos férfi. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×8 cm 1131562
10117
242
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, vegyes technika, papír, jelzett, 42×29,5 cm
1131566
10118
242
Szeift Béla (1944-2012): Tavaszi rajzás, akvarell, papír, 41×29,5 cm
1113960
10119
242
9500
Szily Miklós: Merengés. Olaj, karton, sérült, jelzett, antik sérült keretben, 58×46 cm
1132531
10120
242
Szőnyi István (1894-1960): Kaszáló. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF