A Magyar Labdarúgók Szövetsége szabályainak kézikönyve. Összeáll.: Nádas Ödön. 1. rész. Bp., 1933, Magyar Labdarúgók Szövetsége. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes krimi tétel: 7 db Agatha Christie-regény (Harmadik lány [2×], Öt kismalac, Herkules munkái, Az abc-gyilkosságok, A Bertram-szálló, Gyilkosság Mezopotámiában); Osvát Katalin: A krimi királynője, Agatha Christie. Bp., 1988, Pallas.; Allison, Heather: Télapóvadászat. Bp., 1994, Harlequin. Papírkötésben, egy részük későbbi kötésben, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
Veres Péter: Az ég alatt... Válogatott elbeszélések. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Az 1947-1948 között honvédelmi miniszteri tisztséget is betöltő szerző saját kezű üdvözlő soraival és dedikációjával a Mérőműszergyár-garázs munkásai részére. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1902-1906. évi kiadás (Bp., Hornyánszky) reprintje. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Szép asszonyok egy gazdag házban - Csin Ping Mej. Ismeretlen kínai szerző regénye a XVI. század végéről. 1-2. köt. Bp., 1973, Európa. Vászonkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Disney mesekönyvek: A nagy esküvő, Hamupipőke nagy napja. Debrecen, 2004, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kemény kötésben. + Ovis hátiska, 22x20x5cm