Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

12892.

Rufpreis:
1 000 HUF

12893.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Magyar Labdarúgók Szövetsége szabályainak kézikönyve. Összeáll.: Nádas Ödön. 1. rész. Bp., 1933, Magyar Labdarúgók Szövetsége. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12894.

Rufpreis:
4 000 HUF

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
12895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes krimi tétel: 7 db Agatha Christie-regény (Harmadik lány [2×], Öt kismalac, Herkules munkái, Az abc-gyilkosságok, A Bertram-szálló, Gyilkosság Mezopotámiában); Osvát Katalin: A krimi királynője, Agatha Christie. Bp., 1988, Pallas.; Allison, Heather: Télapóvadászat. Bp., 1994, Harlequin. Papírkötésben, egy részük későbbi kötésben, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
12896.

Rufpreis:
1 200 HUF

12897.

Rufpreis:
8 000 HUF

Veres Péter: Az ég alatt... Válogatott elbeszélések. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Az 1947-1948 között honvédelmi miniszteri tisztséget is betöltő szerző saját kezű üdvözlő soraival és dedikációjával a Mérőműszergyár-garázs munkásai részére. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12898.

Rufpreis:
800 HUF

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1902-1906. évi kiadás (Bp., Hornyánszky) reprintje. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
12899.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szép asszonyok egy gazdag házban - Csin Ping Mej. Ismeretlen kínai szerző regénye a XVI. század végéről. 1-2. köt. Bp., 1973, Európa. Vászonkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12900.

Rufpreis:
2 000 HUF

Disney mesekönyvek: A nagy esküvő, Hamupipőke nagy napja. Debrecen, 2004, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kemény kötésben. + Ovis hátiska, 22x20x5cm
12901.

Rufpreis:
1 400 HUF

12902.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12903.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF