Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

Gábor Andor: Halottak arca.  A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.
12880.

Rufpreis:
800 HUF

12881.

Rufpreis:
800 HUF

12882.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János: Az elvált feleség. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
12883.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
12884.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Ottó József: A testgyakorlás alapelemei. Pozsony, 1901. Stampel. 127p. Kissé felhajlott vászon borítással
12885.

Rufpreis:
2 000 HUF

12886.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12887.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. A kódex bordázott gerincű bőr kapcsos kötésben, sarkain díszítéssel. A könyv két kísérőfüzetet tartalmaz.
12888.

Rufpreis:
8 000 HUF

12889.

Rufpreis:
1 200 HUF

12890.

Rufpreis:
4 000 HUF

12891.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF