https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 134
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1041678
12868
242
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, festett Gottermayer egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1050531
12869
242
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
965206
12870
242
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
961542
12871
242
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes. 1106321
12872
242
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szombathelyi Viktor: Én kedves népem. Novellák. Kazinczy Könyvtár. Kassa, 1931, Pallas. Viseltes kiadói papír kötésben. 1112642
12873
242
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok
Das Lot is nicht erreichbar
1133352
12874
242
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Varga István: A reklám. Bp., 1960. Közgazdasági kiadó. 442 oldal 573 színes és fekete-fehér képpel. Könyvtári törölt példány
Das Lot is nicht erreichbar
1053739
12875
242
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1056330
12876
242
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1056341
12877
242
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
996373
12878
242
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1053446
12879
242
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse