Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

12819.

Rufpreis:
5 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, enyhén kopott, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.
12820.

Rufpreis:
2 800 HUF

12821.

Rufpreis:
6 000 HUF

12822.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aretino, Pietro: A hetérák tudománya, vagy hogyan oktatta ki Nanna, a híres kurtizán lányát, Pippát a szerelem művészetére. Bécs, 1921. Hellas Verlag [ny. Friedrich Jasper]. [4] + 139 p., 10 egészoldalas, oldalszámon belüli illusztrácóval. A kötet illusztrációit Francois de Bayros márki rajzolta. Számozott (781/1000 sz.) példány. Újrakötve az eredeti borítókép felhasználásával
12823.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tompa Mihály összes költeményei: Első kötet. Bp., é.n. Méhner Vilmos. Egészvászon kötésben.
12824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János nagyobb költeményei: Toldi szerelme. Bp., é.n. Ráth Mór. Kopott egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel.
12825.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schiller költeményei. Ford. Dóczi Lajos. Bp., [1903], Wodianer F. és fiai. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12826.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Helikon. Jeles magyar írók életrajz-gyűjteménye. Szerk.: Zólyomi Lajos. 1. köt.: Toldy, Vörösmarty, Dugonics, Kölcsey, Petőfi, Virág, Bajza. Pozsony - Budapest, 1883, Stampfel Károly (Magyar Helikon. Jeles férfiak életrajzai. I. oszt. 1.). Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
12827.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lévay Mihály: Dalok a magányból. Költemények. Bp., 1894, Nagy Sándor. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12828.

Rufpreis:
2 000 HUF

12829.

Rufpreis:
2 000 HUF

12830.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF