Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

Johnatan Swift: Gulliver utazásai. Hincz Gyula illusztrécióival. Bp., 1968. Helikon. Sorszámozott bibliofil nyl kötésben
12831.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
12832.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (1907.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, címeres kiadói vászonkötésben. Két illusztráció hiányzik, néhány lap kijár egyébként teljes
12833.

Rufpreis:
3 000 HUF

12834.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12835.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. Kiadja Abafi Lajos. Bp. (1880.) Aigner. 388 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, márványozott lapszélekkel.
12836.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben.  BOrító szélén kis sérüléssel
12837.

Rufpreis:
1 600 HUF

12838.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12839.

Rufpreis:
1 200 HUF

Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. I.-IV. kötet. Első kiadás. Bp. 1935. Singer és Wolfner. Későbbi egészvászon kötésben
12840.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg: Nemeskürty István, bev. Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kartonált papírkötésben, szakadozott papír védőborítóval, a lapok egy része kijár.
12841.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gogol, Nyikolaj Vasziljevics: Egy őrült emlékiratai. Hasonmás kiadás. Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Szakadt, enyhén vetemedett papírmappában, egyébként jó állapotban.
12842.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF