Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Kodolányi János részére. Első kiadás! Laza, kiadói egészvászon kötésben
12855.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany János Kapcsos könyve. Az utószót írta Keresztury Dezső. [Bp.], 1982, Akadémiai Kiadó - Helikon. Arany János híres "kapcsos könyvének" 3. hasonmás kiadása. Sajtolt rézlemez kapoccsal, műbőr kötésben, papír tokban, jó állapotban.
12856.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Puskás Ferenc üdvözlő soraival és aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
12857.

Rufpreis:
12 000 HUF

Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromatia kézikönyve. Bp., é.n. Stádium. 244 p. Tenyérjóslás. Kiadói, sérült egészvászon kötésben
12858.

Rufpreis:
2 800 HUF

E.T.A. HOfmann: Kis Zaches. más néven cínóber. Bp., 1963. Helikon. Sorszámozott (alacsony sorszám: 3.), bibliofil nyl kötésben, védőborítóval.
12859.

Rufpreis:
1 400 HUF

F. W. bain: A hajnal leánya. Hindu elbeszélés. + F. W. Bain: Az égszinkék ital. Hindu szerelmi történet. Baktay Ervin fordítása. Bp., 1920. Rózsavölgyi. Egyik egészvászon, másik papír kötésben
12860.

Rufpreis:
1 000 HUF

Megjött végre a várt szerelem. Ókori költők szerelmes versei Reich Károly rajzaival. Szerk.: Lothringer Miklós. Bp., 2000, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12862.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hinnells, John R.: Perzsa mitológia. Bp., 1992, Corvina (A mítoszok világa). Számos színes, illetve fekete-fehér illusztrációval. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12863.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Karinthyak. Egy budapesti művészcsalád száz éve képekben 1887-1992. Vál.: Karinthy Ferencné, Jovánovics Miklós. Bp., [1995], Littoria Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12864.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai nagy lexikona. 4.; 6.; 7.; 12.; 14.;. kötetek. Bp., 1911-1922, Révai Irodalmi Intézet. Dombornyomott, gazdagon díszített vászonkötésben, az egyes kötetek gerince kicsit kopott, kötetenként változó állapotban.
12865.

Rufpreis:
4 000 HUF

Flammarion Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Laurens, Bayard és mások képeivel. Bp. 1894. Légrády. 1 t. 2 sztl. lev. 387 p. 1 sztl. lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott félbőr-kötésben, szép állapotban.
12866.

Flammarion Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Laurens, Bayard és mások képeivel.
Bp. 1894. Légrády. 1 t. 2 sztl. lev. 387 p. 1 sztl. lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott félbőr-kötésben, szép állapotban.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Nyomtattatott A' Magyar Helikon költségin Budapesten, az MCMLX-ik évben. Sorszámozott 440. példány! Kiadói félbőr kötésben, védőborítóval, szép állapotban.
12867.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF