https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 134
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
961510
12904
242
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1065958
12905
242
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. A Rákóczi nyomda. Bibliofil könyv, könyvárusi forgalomba nem kerül. Modern nyl kötésben, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1031496
12906
242
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
965151
12907
242
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1053973
12908
242
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1065966
12909
242
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1050557
12910
242
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1071729
12911
242
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
12912
242
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1108354
12913
242
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Preszly Elemér: Ősz. Bp., 1942, Pestvidéki Nyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, belső előlap kissé szakadt, egyébként jó állapotban. 1136201
12914
242
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Parancsolja, kérlek! címeres cigarettatárcák. Bp., 2014, Magyar Történelmi Szalon. Kiadói papírkötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban. 960858
12915
242
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ignotus: Olvasás közben. (Uj folyam) Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. Kiadói papír kötésben. A fedőlap egy része hiányzik. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse