Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, két lap erősen sérült, kijár, a többi jó állapotban
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű