Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

12916.

Rufpreis:
2 000 HUF

12917.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
12918.

Rufpreis:
1 200 HUF

12919.

Rufpreis:
3 000 HUF

12920.

Rufpreis:
1 200 HUF

12921.

Rufpreis:
8 000 HUF

12922.

Rufpreis:
1 200 HUF

12923.

Rufpreis:
1 000 HUF

12924.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12925.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
12926.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
12927.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF