Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1136824
12843
242
A Pesti Hírlap könyvtára. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kicsit laza, kopottas vászonkötésben.
1132648
12844
242
Heinrich Heine: Atta troll. Erdődy János fordításával. Bp., 1958. Corvina. Bibliofil, sorszámozott, félbőr kötésben, csak 500 pld ban jelent meg 1132696
12845
242
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat. Stephaneum. 123 p. Illusztrált félvászon kötésben. (A fűzés belül elvált) 1132650
12846
242
Történetek az Ezeregyéjszakából ford: Honti Rezső, Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1971. Helikon. Bibliofil nyl kötésben, sorszámozott. (kopásokkal)
1134099
12847
242
Takáts Gyula: Családfa helyett. (Versek.) Első kiadás. Bp. (1941.) Bolyai Akadémia 80 l. Bolyai könyvek. A boríton lévő Takáts Gyula portré Szabó Vladimir munkája. Kiadói papírkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban 1134108
12848
242
1133536
12849
242
900
Thackeray: Kisregények. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben. Bp., 1975. Helikon.
1136089
12850
242
Salzmann: Rák-könyvetske útmutatás az okossággal ellenkező gyermek-nevelésről. Fordította E. H. J. Kolozsvár, 1832. Burián. Első 10 levél szöveget is érintő hiánnyal. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. 1133363
12851
242
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Bp., 1969. Táncsics. 1132466
12852
242
Móricz Zsigmond: Kelet népe. Első kiadás! Bp., 1942.; Pesti Lloyd társulat nyomdája. Papírkötésben. 1131827
12853
242
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1131821
12854
242
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF