Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 134

A Pesti Hírlap könyvtára. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kicsit laza, kopottas vászonkötésben.
12843.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinrich Heine: Atta troll. Erdődy János fordításával. Bp., 1958. Corvina. Bibliofil, sorszámozott, félbőr kötésben, csak 500 pld ban jelent meg
12844.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat. Stephaneum. 123 p. Illusztrált félvászon kötésben. (A fűzés belül elvált)
12845.

Rufpreis:
1 800 HUF

12846.

Rufpreis:
1 800 HUF

Takáts Gyula: Családfa helyett. (Versek.) Első kiadás. Bp. (1941.) Bolyai Akadémia 80 l. Bolyai könyvek. A boríton lévő Takáts Gyula portré Szabó Vladimir munkája. Kiadói papírkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban
12847.

Rufpreis:
1 000 HUF

12848.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thackeray: Kisregények. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben. Bp., 1975. Helikon.
12849.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Salzmann: Rák-könyvetske útmutatás az okossággal ellenkező gyermek-nevelésről. Fordította E. H. J. Kolozsvár, 1832. Burián. Első 10 levél szöveget is érintő hiánnyal. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával.
12850.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Bp., 1969. Táncsics.
12851.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: Kelet népe. Első kiadás! Bp., 1942.; Pesti Lloyd társulat nyomdája. Papírkötésben.
12852.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12853.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12854.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF