Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László.
Bp., (1907.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, címeres kiadói vászonkötésben. Két illusztráció hiányzik, néhány lap kijár egyébként teljes