Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Veres Péter: Az ég alatt... Válogatott elbeszélések. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Az 1947-1948 között honvédelmi miniszteri tisztséget is betöltő szerző saját kezű üdvözlő soraival és dedikációjával a Mérőműszergyár-garázs munkásai részére. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván