Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
941605
10096
238
100
Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
1082236
10097
238
Ősz Dénes (1915-1980): Fel, fel vitézek. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
1082939
10098
238
2200
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Rézkarc, papír, jelzett, 25×35 cm
1098931
10099
238
Pásztor Gábor (1933-2012): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×9 cm 1102132
10100
238
Percz János (1920-2000): Újévi üdvözlő kártya (cca 1960), linómetszet, jelzett, 10,5x7cm
1099601
10101
238
Porter Paula (1884-1944): Csendélet játékkal. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm 1102003
10102
238
Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm 1101982
10103
238
Pólya jelzéssel: Libatömésre készülve (példamutatás), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm 1105180
10104
238
Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, réz lemez, jelzett, keretben 18×13 cm 1099247
10105
238
14000
Ranka jelzéssel: Vörös ház a fjord partján, olaj, fa, díszes keretben, 66×55 cm 1101499
10106
238
4800
RD jelzéssel: Tükör előtt, olaj, fa, 63,5×47 cm 1069786
10107
238
Ruzicskay György (1896-1993): Kémények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF