Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
10096.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ősz Dénes (1915-1980): Fel, fel vitézek. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
10097.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Rézkarc, papír, jelzett, 25×35 cm
10098.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pásztor Gábor (1933-2012): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×9 cm
10099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Percz János (1920-2000): Újévi üdvözlő kártya (cca 1960), linómetszet, jelzett, 10,5x7cm
10100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porter Paula (1884-1944): Csendélet játékkal. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
10101.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10102.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pólya jelzéssel: Libatömésre készülve (példamutatás), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10103.

Rufpreis:
2 400 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, réz lemez, jelzett, keretben 18×13 cm
10104.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ranka jelzéssel: Vörös ház a fjord partján, olaj, fa, díszes keretben, 66×55 cm
10105.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

RD jelzéssel: Tükör előtt, olaj, fa, 63,5×47 cm
10106.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ruzicskay György (1896-1993): Kémények. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
10107.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF