Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1103254
10108
238
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1103256
10109
238
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1103252
10110
238
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1103251
10111
238
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1103250
10112
238
Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1103246
10113
238
Ruzicskay György (1896-1993): Káosz, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1063151
10114
238
Schey Rezső: Női akt a parton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×100 cm 1104508
10115
238
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában 1918. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
1036017
10116
238
Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
1055414
10117
238
4200
Szántó jelzéssel: Gyümölcscsendélet cigarettával. Olaj, farost, üvegezett keretben, 21×26 cm
1098823
10118
238
Szántó Sándor (1945-): Jelek II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm 1098822
10119
238
Szántó Sándor (1945-): Jelek I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF