Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Ruzicskay György (1896-1993): Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10108.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

10109.

Rufpreis:
1 200 HUF
27

10110.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

10111.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

10112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Káosz, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schey Rezső: Női akt a parton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×100 cm
10114.

Rufpreis:
12 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában 1918. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10115.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szabó Lajos (1927-1995): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×30 cm
10116.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szántó jelzéssel: Gyümölcscsendélet cigarettával. Olaj, farost, üvegezett keretben, 21×26 cm
10117.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szántó Sándor (1945-): Jelek II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10118.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szántó Sándor (1945-): Jelek I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10119.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF