Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1105045
10156
238
Jelzés nélkül: Krisztus, modern ikon, tempera, fa lap, 30x40 cm 1089015
10157
238
Jelzés nélkül: férfifej, grafika, papír, sarka hiányzik, hajtásnyomokkal 36x27cm
1099308
10158
238
Jelzés nélkül: Virág csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm 1083465
10159
238
Jelzés nélkül: Csendélet befőttel. Olaj, vászon, sérült, 35×40 cm 1050177
10160
238
4200
1019706
10161
238
Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
1103619
10162
238
Jelzés nélkül: Kikötő vitorlással. Olaj, karton, keretben, 25×34 cm 1103169
10163
238
Jelzés nélkül: Balatoni csónakázás. Olaj, karton, 29×39 cm 1070807
10164
238
Jelzés nélkül: Virágösvényen. Tempera, papír, sérült, 17x24 cm
1100698
10165
238
Jelzés nélkül: Lucifer, olaj, papír, fa keretben, 34,5×22,5 cm 942473
10166
238
26000
Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
1101847
10167
238
Jelzés nélkül: Erotika. Vegyes technika, papír, 13x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF