Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Jelzés nélkül: Krisztus, modern ikon, tempera, fa lap, 30x40 cm
10156.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: férfifej, grafika, papír, sarka hiányzik, hajtásnyomokkal 36x27cm
10157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Virág csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm
10158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet befőttel. Olaj, vászon, sérült, 35×40 cm
10159.

Rufpreis:
1 000 HUF

10160.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Kikötő vitorlással. Olaj, karton, keretben, 25×34 cm
10162.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Balatoni csónakázás. Olaj, karton, 29×39 cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Virágösvényen. Tempera, papír, sérült, 17x24 cm
10164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Lucifer, olaj, papír, fa keretben, 34,5×22,5 cm
10165.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
10166.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Jelzés nélkül: Erotika. Vegyes technika, papír, 13x9 cm
10167.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF